Přání hezkého léta seniorům

Úvod > Školní družina > Skupiny > Včelky > Přání hezkého léta seniorům

Přání hezkého léta seniorům v Domě s pečovatelskou službou (DPS) a Domově seniorů (DS)

27.06.2024
Včelky

Jako škola má svůj začátek, tak  má i svůj konec. Červen nám končí a děti se už připravují na své zasloužené letní prázdniny. Ale i tak jsme si našli čas se jít rozloučit se seniory. Nejdříve jsme navštívili seniory v DPS, kde děti opět zazpívaly a povídaly si, jak se těší na prázdniny. Za odměnu jsme do oddělení od dědečka dostali krásně malovaný obraz. Děti s radostí slíbily že od září budou chodit zas :-).

V Domově seniorů děti obdržely pamětní list s oceněním za záslužnou práci, kterou opravdu, aniž si to asi plně uvědomují, dělají.

Velmi děkuji rodičům za podporu, a za to že děti vedete k úctě, nejen ke stáří. Na viděnou v novém školním roce. Vaše Včelka :-)

Přání hezkého léta seniorům DS6.jpgDS5.jpgDS2.jpg