Dopis pro Micinky

Úvod > Školní družina > Skupiny > Koťata > Dopis pro Micinky

Ahoj Micinky, když jsme se všichni viděli naposledy, říkali jsme, že se nám bude po sobě stýskat.

04.05.2021
Koťata

Abyste na mě nezapomněli, budu vám dvakrát týdně posílat buď náměty na vyrábění – to určitě využijí děti z 2. A – nebo hádanky, doplňovačky, přesmyčky, ale i tajné zprávy nebo hry, které můžete hrát s rodiči nebo sourozenci. Všechny tyto úkoly znáte, hrajeme je spolu v drůže, tak se nebojte, že je nezvládnete.

Možná, že někteří z vás mi budou chtít poslat řešení hádanek nebo krátký dopis, ve kterém mi napíšete, jak se vám daří a jestli nezlobíte . Poproste mamku, ať vám pomůže a napište mi na adresu rajalka@seznam.cz.

Tyto úkoly nejsou povinné, jsou pro ty, co se už nudí a těší se na ostatní Micinky. Zdraví vás vaše velká Micinka.

Poznáte jména všech Micinek?

JAKÁ, REIK, ŠÁMOT, ČAMOD, ŤAPÉ, ŠKARUAB, AKZUZ, ÁAĎT, KULY, MÍKAS, ZÍKNOH, KAREZTE, SEKTÝMA, PÁNŠTĚKE, KATÁLNA,  EKARIČ, SVINATLA, KAFINSO, ČENKAKA, ŠEKĎOUKVÍ, PAPE, ČAVER.

Dopis pro Micinky obrazek--16407.jpeg