7. a 18. prosince 2012 proběhla první z cyklu školení v rámci projektu „Získávání nových znalostí a zkušeností pedagogů ze Základní školy Kaplice“.

Cílem semináře bylo seznámit učitele s primárním využíváním aplikace MS Word na takové úrovni, aby byli schopni samostatně využívat jednotlivé funkce pro tvorbu výukových materiálů, které povedou k efektivnější a zajímavější prezentaci výukové látky, a tudíž lepšímu porozumění ze strany žáků. Znalost aplikace MS Word u pedagogů rovněž zefektivní jejich administrativní činnosti, které jsou s jejich prací a výukou spojeny.
Učitelé měli možnost zopakovat si a prohloubit získané znalosti v používání aplikace MS Word, zároveň se mohli seznámit s aktualizovanými verzemi tohoto programu. Ač bylo školení časově náročné, věříme, že si nejeden z účastníků vyzkoušel zajímavé možnosti, které tento program nabízí.

obrazek--873.jpegobrazek--872.jpegobrazek--874.jpegobrazek--875.jpegobrazek--876.jpegobrazek--877.jpeg