Enviromentální výchova

Úvod > O škole > Projekty a granty > Enviromentální výchova

Recyklohraní na Fantovce ve školním roce 2019/2020

Nedílnou součástí  školního roku 2019/2020  pro celou školu byl projekt Recyklohraní, do kterého je naše škola zapojena již od roku 2009.

Recyklohraní na Fantovce

Nedílnou součástí  školního roku 2018/2019  pro celou školu byl projekt Recyklohraní, do kterého je naše škola zapojena již od roku 2009.

PROJEKT EKOHRANÍ

Letošní školní rok se opět děti ze školní družiny zapojily do školního projektu „EKOHRANÍ“.

Fantovka slavila DEN ZEMĚ

Naše Země má dne 22.4 svůj svátek. Naše škola se připojila k oslavám tohoto významného dne už ve středu 17.dubna.

Recyklace na Fantovce

I v letošním roce se naše škola zapojila do projektu Recyklohraní. V jednotlivých třídách jsme si zřídili recyklační koše na papír a plasty.

Třída 6.C patronem

Díky účasti v programu Les ve škole, škola v lese se naše třída 6.C stala patronem 10 m² Nového pralesa na Ještědském hřebeni.

Les ve škole, škola v lese

Třída 6.C se zapojila do programu Les ve škole, škola v lese. V průběhu roku si žáci vytvořili lesní zápisníky.

Ekohraní u Žiraf

Záleží nám na životním prostředí.

Den Země na Fantovce aneb UKLIĎME SVĚT, UKLIĎME ČESKO!

Dne 21. 4. se naše škola v rámci mezinárodního Dne Země zapojila do celorepublikového projektu – Ukliďme svět, ukliďme Česko! Ten oficiálně probíhal 8. dubna a byl zaměřen na úklid prostředí, ve kterém žijeme, a na mapování a likvidaci černých skládek.

TŘÍDÍM, TŘÍDÍŠ, TŘÍDÍME

Také ve školní družině se učíme třídit odpad. Povídaly jsme si, proč je třídění důležité,  do jakého kontejneru jaký odpad patří  a také jsme se naučily rozlišovat symbol na obalech.

Recyklohraní aneb ukliďme si svět, úspěšně fungoval i letošní školní rok.

Nedílnou součástí letošního školního roku pro celou školu byl projekt Recyklohraní, do kterého je naše škola zapojena již od roku 2009.

E.ON výukový program

Dne 2. a 3.3. jsme měli pro žáky 1.-5. tříd objednaný program, který zaštiťuje společnost E.ON.

Program "Tonda obal na cestách"

Ve čtvrtek 26.11.2015 na 2.stupeň zavítali lektoři společnosti Eko-kom, kteří přivezli našim žákům program s veselým názvem "Tonda obal na cestách".

Naše škola je už několik let zapojena do projektu Recyklohraní.

Les ve škole, škola v lese 2015/2016

V letošním školník roce 2015/2016 se naše škola zapojila do mezinárodního projektu - Les ve škole, škola v lese.