Dědek Band

Úvod > Co se u nás děje > Události v projektech > Dědek Band

Dne 18. 3. se konal v ZUŠ koncert, na kterém zahrála budějovická bluesrocková kapela Dědek Band.

Události v projektech

Přišly jsme už o hodinu dříve. Muzikanti nás nechali zahrát na bubny a mohly jsme si zazpívat na mikrofon.
V pět hodin začal koncert. Hráli písničky Bály, Fráňa Šrámek, Záškoláci a Pivní blues. Doprovázeli se na foukací harmoniku, bicí a elektrické kytary. Muzikanti byli srandisté. Všichni tleskali po každé písničce. Koncert se všem moc líbil. Navštívila ho i paní ředitelka, místostarosta, paní učitelky ze školy, babičky a dědečkové, spolužačky a jeden spolužák.

Rádi bychom poděkovali vedení ZUŠ za poskytnuté kvalitní prostory a hlavně kapele Dědek Band za výborný koncert.

Klárka, Vendulka a Sabča ze 4. A

Jestli se kapela někomu líbila, odsud si písničky může stáhnout z Uloz to!

Odkaz je:

Jde to i bez odkazu.

Když si najdete "Ulož to", tak jen ve vyhledávání dáte Dědek Band a načtou se skladby. Ty pak je možné jednotlivě stáhnout. Pro bezplatné stažení se používá pomalé stahování.