Výsledky olympiády v anglickém jazyce 2023

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Výsledky olympiády v anglickém jazyce 2023

Kdo postoupil do ústního kola?

Ve středu 25.1. proběhla první část školního kola olympiády v anglickém jazyce.

Účast byla oproti loňskému ročníku mnohonásobně vyšší. Šedesát osm žáků se utkalo ve dvou kategoriích, ze kterých vyšlo dvanáct nejlepších. Konkurence byla opravdu velká a žáci tak museli prokázat nabyté vědomosti často i s žáky o třídu staršími.

Celkové výsledky si můžete prohlédnout níže a také jsou vyvěšeny na chodbě u šaten na 2.stupni.

Osm postupujících se utká v ústní části, která proběhne ve středu 1. února  3. a 4. hodinu v aule.

Postupující mají propozice již teď na Škole online. Protože v Kategorii I. máme shodu na 4. místě proběhne ještě před ústním kolem „rozstřel“ pomocí krátkého gramatického testíku.

Držíme palce!

Výsledky olympiády v anglickém jazyce 2023

Olympiáda AJ výsledková listina.pdf (160.98KB)
Olympiáda AJ výsledková listina.pdf