Výlet rodičů s dětmi - Kleť - 4.B

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Výlet rodičů s dětmi - Kleť - 4.B

Nedělní výlet

V neděli 13. října se zúčastnili někteří žáci 4. B  se svými rodiči, sourozenci (a také s pejsky) výletu na Kleť. Sešli jsme se ráno na vlakovém nádraží v Českém Krumlově. Původně jsme chtěli jít pěšky z Českého Krumlova, ale nakonec jsme se rozhodli pro jinou trasu. A tak jsme za chvíli odjížděli vlakem do Holubova. Odtud jsme šli pěšky přes Krásetín  k dolní stanici lanovky. Někteří pokračovali pěšky pod lanovkou až na vrchol, ale většina rodičů s dětmi si počkala na lanovku. Hodně dětí jelo lanovkou poprvé a tak to pro ně byl velký zážitek. V restauraci na Kleti si pak děti pochutnaly na polévce nebo si daly teplý čaj na zahřátí. Zpět do Českého Krumlova už jsme se vraceli pěšky rozděleni na dvě skupiny, protože ve druhé skupině byly i malé děti, které nemohou jít tak rychle. Dětem i rodičům se výlet líbil. Na jaře bychom zase mohli nějaký společný výlet podniknout, tentokrát třeba na kolech.

Výlet rodičů s dětmi - Kleť - 4.B 02.jpeg03.jpeg04.jpeg05.jpeg06.jpeg07.jpeg08.jpeg09.jpg10.jpeg11.jpeg12.jpg13.jpg14.jpeg15.jpeg16.jpg17.jpeg