Už umíme šít!

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Už umíme šít!

Získali jsme novou užitečnou dovednost

Žáci naší školy mají již několikátým rokem možnost naučit se základům šití na stroji. Při dnech otevřených dveří nebo zahradních slavnostech si mohou i děti, které nechodí do naší školy, vyzkoušet jednoduché šití. Často za stroj usednou i kluci a většinou jim to jde moc dobře.

V letošní sestavě kroužku jsou kromě moc šikovných děvčátek ze 4.A a 4.B i deváťáci v čele s naším jediným chlapcem Honzou Trinklem. Po úvodních lekcích, bez kterých se šití neobejde, si ušili zvířátko, polštářek nebo tašku. Nyní se pouštíme do vánočních ozdob, které je možné pověsit na stromeček, použít jako drobný dárek nebo dekoraci.

Pokud se chcete naučit něčemu novému a ušít si nějakou drobnost pro radost, přijďte mezi nás, protože šikovných rukou není nikdy dost.

Už umíme šít! IMG_20221129_143254.jpgIMG_20221130_075205.jpg