Úspěch Fantovky v Recyklohraní

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Úspěch Fantovky v Recyklohraní

Úspěch v kraji i celé republice

04.09.2024

V Recyklohraní patříme mezi nejlepší školy

Žáci i učitelé Fantovky se pravidelně zapojují do akcí a výzev na podporu udržitelného života. V celoroční hře s Recyklohraním jsme v konkurenci více než 1600 škol v uplynulém školním roce dosáhli výrazného úspěchu: v kraji jsme obsadili 2. místo a v celé ČR 28. místo.  Celkem jsme získali 5 878 bodů, od 1. místa nás dělilo jen 475 bodů. Odevzdali jsme 15 942 použitých baterií, 154 vysloužilých elektrospotřebičů, 40 mobilů a bednu tonerů. Body jsme však získávali zejména za projekty věnované splnění našeho celoročního cíle, kterým bylo „Naučíme se, jak neplýtvat potravinami, vodou, papírem a elektřinou. Uvědomíme si, proč je to důležité; Ve škole snížíme spotřebu vody a papíru;“

Za umístění v kraji jsme získali příspěvek na exkurzi, na kterou se v současné době chystáme a moc se těšíme.

Úspěch Fantovky v Recyklohraní