Školní kolo zeměpisné olympiády

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Školní kolo zeměpisné olympiády

výsledky školního kola

V minulém týdnu se sešlo v aule 57 fantováků, aby mezi sebou zabojovali ve školním kole zeměpisné olympiády. Soutěžilo se ve třech kategoriích a v každé byl maximální počet bodů 50.

V kategorii A (6. třídy) zvítězila se 49 body Lily Steel (6.C), 2. místo obsadila Anička Michale (6.C) a 3. místo Vanessa Hrašová (6.B).

V kategorii B (7. třídy) zvítězil se 42 body Max Fuchsík (7.A), na 2. místě skončil Tomáš Fiala (7.A) a na 3. místě žáci 7.C - Karina Glodová a Daniel Sůva.

V kategorii C (8. a 9. třídy) byla velká konkurence, účastnilo se 41 žáků. Nejlépe se dařilo se 43 body Markovi Bauerovi z 9.B a Kateřině Jarkové z 8.B, 2. místo obsadila Veronika Jarková a 3. místo Ensara Ejupi z 8.A.

Kompletní výsledky všech účastníků olympiády budou k nahlédnutí u jednotlivých vyučujících zeměpisu.

Děkujeme všem soutěžícím a postupujícím přejeme hodně úspěchů v okresním kole!

Školní kolo zeměpisné olympiády