Daruj třídě knihu

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Daruj třídě knihu

Prodej knih na Svatomartinské zahradní slavnosti

Vážení rodiče,

obracíme se na Vás s prosbou o spolupráci při podpoře dětského čtenářství.  Čtením si děti rozšiřují slovní zásobu, rozvíjí představivost a kritické myšlení. Pravidelné čtení totiž učí děti nejen správné technice, ale především porozumění textům, se kterými se děti setkávají ve škole i v životě.

Jak nám můžete pomoct?

Zakoupením knihy do třídní knihovničky, která umožní žákům pravidelně číst, vyměňovat si čtenářské zkušenosti a sdílet zajímavé příběhy. Třídní učitelé žáků 1. stupně vybrali knihy doporučené dané věkové kategorii. Nabídku pro každou třídu naleznete v odkazu:

• Zde si můžete kliknutím na knihu danou publikaci prohlédnout, přečíst si recenzi a zjistit případnou cenu (pouze orientační, vzhledem k různým cenám různých distributorů).
  • Pokud se danou knihu rozhodnete zakoupit, přidáte k ní komentář – své jméno+ informaci, zda si knihu vyzvednete na Zahradní slavnosti, která se uskuteční 14. 11. (knihu dětem zabalí pod vánoční stromek žáci vyšších ročníků, můžete k ní dětem připsat přání).
  • Pokud se zahradní slavnosti nezúčastníte, připište prosím do komentáře „Platba ze ŠOL“.
  • Aby mohlo Knihkupectví Expedice Český Krumlov knihy včas dodat, je třeba svůj případný zájem zapsat do padletu do pátku 10. listopadu.

Zakoupení knihy do třídní knihovničky není povinné, ale čím více knih se dětem sejde, tím větší možnosti výběru mohou mít.

S pozdravem a poděkováním za případné knižní dary

Učitelé ZŠ Fantova

Daruj třídě knihu