Pohár rozhlasu 2024

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Pohár rozhlasu 2024

Připravit, pozor, start! Nejen tato slova, ale také povzbuzování a hecování uslyšíte na atletických závodech, které právě odstartovaly.

13.05.2024
Události a akce

Atletika je opět tady!

V úterý se konaly první atletické závody druhého stupně v letošním školním roce. Počasí nám bohužel moc nepřálo, ale i přesto se všechny disciplíny podařilo uskutečnit a zdárně dokončit. Sportovci z Fantovky se s chladem a deštěm popasovali velmi dobře a vznikla z toho dvě druhá místa, na kterých se umístili obě kategorie hochů, a to jak mladší (Kamenský, Chrášťanský, Havlena, Šulek Š., Sinetar, Lukš, Matuš, Shevchenko a Šedivý O.), tak starší (Šulek V., Janek, Mrenica, Čapek, Fuchsík, Kučera, Marchal, Staněk, Chvátal, Šedivý D. a Vávra). Starší žákyně (Haldová, Tafichuk, Olejníčková, Janošcová, Jandová, Straková, Kahovcová, Šedivá a Holinková) skončily na krásném pátém místě a mladší žákyně (Merhautová, Otavová, Míšková, Chromá, Beránková, Křížková, Hénová, Jirková a Toncarová) si vybojovaly zlaté medaile, na které mohou být náležitě pyšné. Pochvalu zaslouží nejen sportovci, kteří svými výkony reprezentovali školu, ale také pomocníci z 9.B, kteří byli přítomni u jednotlivých disciplín a byli k ruce rozhodčím.