Adaptační kurz 6.B

Úvod > Co se u nás děje > Události a akce > Adaptační kurz 6.B

Jaký byl náš adapťák.

06.10.2024

První týden v říjnu byl na Fantovce nejen Týdnem zdraví, ale žáci šestých tříd si také užili svůj „adapťák“. Třída 6.B se vydala do nedalekých Besednic, kde v areálu bývalé mateřské školy zažila spoustu společných her a aktivit a také dobrodružné spaní se stezkou odvahy. O program se postarali metodik prevence Jakub Průcha, sociální pedagožka Radka Smolíková, školní metodik prevence Roman Vraspír a jeho „Peeři“. I přes rozmary počasí se akce podařila a žáci si jí velmi užili.

Adaptační kurz 6.B Fotoja2.jpg.Adaptační kurz 6.B Fotojá3.jpg.Adaptační kurz 6.B FotoJa1.jpg.Adaptační kurz 6.B Fotoja6.jpg.Adaptační kurz 6.B FotoRom1.jpg.Adaptační kurz 6.B FotoRom2.jpg.Adaptační kurz 6.B FotoRom3.jpg.