Papučový den 2023 na Fantovce

Úvod > Co se u nás děje > Školní parlament > Papučový den 2023 na Fantovce

Zapojujeme se již podruhé

Školní parlament

I v letošním roce se Fantovka připojuje ke společnosti Ledax, která poskytuje podporu pro hospic a následnou domácí péči, v rámci propagace letošního Papučového dne. Letošní ročník připadá na středu 11.10.2023.

Aktivní zapojení je velmi jednoduché - nazujte si papuče a vyražte v nich  do práce, do školy na výlet a ukažte, že podporujete mobilní hospicovou péči v České republice. Vyfoťte se a sdílejte fotku nebo video na sociálních sítích. Nezapomeňte označit @hospicledax, abychom mohli tuhle vlnu podpory sdílet, a přidejte hashtag #papucovyden

Zároveň Vás společně zveme na Dny pro Domácí hospic Ledax, které budou probíhat ve dnech od 5. do 14. října v Českých Budějovicích a Kaplici. Celý program najdete i na webových stránkách.

Papučový den 2023 na Fantovce PAPUCOVY_DEN-23_square_post_01.jpg