Halloweenská soutěž v psaní

Úvod > Co se u nás děje > Školní parlament > Halloweenská soutěž v psaní

V letošním roce nás nečeká soutěž v kostýmech, ale utkáme se v psacích dovednostech

Školní parlament

Soutěž bude probíhat od úterý 25.10.  do pátku 11.11.

Úkolem zapojené třídy bude napsat strašidelný/halloweenský příběh, který bude obsahovat těchto 5 klíčových slov: duch, horor, tma, blikající světlo, pavouk. Slova dnes vybrali parlamenťáci na pravidelné schůzce.

Délku textu necháme na Vás, ale prosíme maximálně cca jednu stranu A4. Texty za třídu posílejte přepsané na mail p. uč. Šauflerové (petra.sauflerova@fantovka.cz), ať je nemusíme na parlamentu všechny přepisovat. Příběhy můžete doplnit i o ilustrace. :-)

Samotné texty pak budou umístěné na webové stránky školy a proběhne hlasování o ten nejhezčí/ nejstrašidelnější příběh. Všechny pak sestavíme do e-booku takové „Fantovácké strašidelné knížky“ (název je pracovní).

Těšíme se na vaše příběhy

Školní parlament

Halloweenská soutěž v psaní Halloweenská soutěž v psaní 2022.jpg